Producenci

Newsletter

 

Usługi serwisowe Tokina

Jeśli jesteś posiadaczem obiektywu Tokina, możesz skorzystać z napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych w autoryzowanym serwisie tej marki w Polsce.

W trosce o Wasz komfort i najwyższą jakość usług, nawiązaliśmy współpracę z krakowską firmą Fotoserwis, która specjalizuję się w naprawach sprzętu fotograficznego od ponad 30 lat. W efekcie każdy użytkownik uzyska profesjonalne wsparcie techniczne bez konieczności odsyłania uszkodzonego sprzętu do serwisów europejskich.

Dla kogo przeznaczony jest serwis?

Jeśli  posiadasz aktualny dowód zakupu obiektywu możesz skorzystać z napraw w ramach 2-letniego okresu gwarancyjnego. Wszystkie pozostałe usterki będą rozpatrywane w ramach napraw pogwarancyjnych.

Jak działa serwis?

1. Upewnij się, że posiadasz aktualny dowód zakupu obiektywu. Paragon lub faktura VAT wystawiona przez polskiego sprzedawcę uprawnia do świadczeń w ramach 2-letniego okresu gwarancyjnego.

2. Skontaktuj się przed wysyłką  z autoryzowanym serwisem mailowo lub telefonicznie w celu otrzymania informacji na temat dalszej procedury postępowania:

e-mail: serwis@tokinalens.pl

telefon: 12 429 10 28  

Kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach 10 - 17, od poniedziałku do piątku.

3. Wyślij sprzęt na adres:

Serwis Tokina

ul. Czapskich 11

31-110 Kraków

Stosuj się do wskazówek otrzymanych w punkcie serwisowym. Zwróć uwagę, aby przesyłka była odpowiednio zabezpieczona. Należy dołączyć do niej dowód zakupu oraz opis usterki. Koszt przesyłki pokrywa nadawca.

4. W ciągu 7 dni zostaniesz poinformowany o statusie naprawy Twojego obiektywu.

5. Czas naprawy uszkodzonego sprzętu wynosi 14 dni.

6. W przypadku problemów z dostępnością części niezbędnych do prawidłowej naprawy sprzętu, czas naprawy może zostać wydłużony.

7. Jeżeli serwis uzna, że zgłaszana usterka nie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej, otrzymasz wycenę naprawy sprzętu. W tym wypadku koszt odesłania naprawionego sprzętu ponosi posiadacz obiektywu.

8. Ekspertyza serwisowa przeprowadzana jest BEZPŁATNIE dla wszystkich posiadaczy obiektywów Tokina.

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na adres: serwis@tokinalens.pl


Skontaktuj się

Nasza infolinia
jest czynna pon-pt 10:00 - 18:00

Tel:790-022-395 501-432-464

Kontakt
email