Producenci

Newsletter

Elecom - słuchawki douszne Fruits (białe) z mikrofonem 11232 Powiększ

Elecom - słuchawki douszne Fruits (białe) z mikrofonem 11232

Producent: Elecom

Dzięki niezwykłym słuchawkom ELECOM Fruits z wbudowanym mikrofonem, możesz w końcu w pełni cieszyć się słuchaniem muzyki oraz długimi rozmowami bez potrzeby ciągłego trzymania telefonu w dłoni.  

Więcej szczegółów

11232

49.989999

Customers who bought this product also bought:

Dzięki niezwykłym słuchawkom ELECOM Fruits z wbudowanym mikrofonem, możesz w końcu w pełni cieszyć się słuchaniem muzyki oraz długimi rozmowami bez potrzeby ciągłego trzymania telefonu w dłoni.

Słuchawki z serii Fruits gwarantują krystalicznie czysty dźwięk stereo zarówno w zakresie niskich jak i wysokich tonów. Te lekkie, kompaktowe słuchawki douszne zapewniają najlepszą izolacyjność akustyczną a zarazem idealne dopasowanie, dzięki czemu można je nosić przez wiele godzin w komfortowych warunkach. Wygodę tą zapewniają cztery ergonomiczne wkładki douszne w rozmiarach: XS, S, M, L.

Pilot z mikrofonem, umieszczony na kablu, posiada łatwy w obsłudze przycisk odbierania oraz kończenia połączeń. Optymalna długość kabla – 1.2 m – pozwala na wygodne umieszczenie smartfonu lub innego odtwarzacza w torbie lub w kieszeni spodni.

Słuchawki ELECOM Fruits są dostępne w różnych kolorach i wzorach,  odpowiadających potrzebom praktycznie każdego – niezależnie od wieku czy płci.

 

Parametry techniczne:
Głośnik: dynamiczny, o średnicy 9 mm
Impedancja: 16?
Czułość: 92 dB/1 mW
Maksymalna moc wejściowa: 30 mW
Pasmo przenoszenia: 20 Hz-20 kHz
Długość przewodu: 1.2 m (typ Y)
Wtyczka: typ L, o średnicy 3.5 mm

Wbudowany mikrofon: Tak

Skontaktuj się

Nasza infolinia
jest czynna pon-pt 10:00 - 18:00

Tel:790-022-395 501-432-464

Kontakt
email