Producenci

Newsletter

Adapter Przejściówka iPad 2 3 iPhone 4 do VGA TV Powiększ

Adapter Przejściówka iPad 2 3 iPhone 4 do VGA TV

Producent:

89.000001

Customers who bought this product also bought:

Adapter z urządzeń Apple do VGA.

Slajdy, filmy, zdjęcia i wszystkie inne wspaniałości zapisane na Twoim iPadzie lub telefonie iPhone 4S mogą teraz zadebiutować na jeszcze większym ekranie — ekranie telewizora, monitora lub projektora zewnętrznego ze złączem VGA — jako reprodukcja wideo. Przejściówka VGA przesyła na drugi ekran dokładnie to, co widzisz na ekranie urządzenia przenośnego, jest więc doskonałym rozwiązaniem, gdy chcesz zaprezentować coś swoim gościom.

Przejściówka VGA obsługuje reprodukcję wideo na iPadzie 2 lub nowszym i na telefonie iPhone 4S, a w przypadku iPada (1. generacji), telefonu iPhone 4 i iPoda touch (4. generacji) obsługuje tylko wyjście wideo.

Za sprawą przejściówki VGA możesz reprodukować wszystko, co widzisz na ekranie iPada lub telefonu iPhone 4S — aplikacje, prezentacje, witryny internetowe itp. — na telewizorze, monitorze lub projektorze z wejściem VGA albo innym zgodnym wyświetlaczu w rozdzielczości do 1080p HD. Reprodukcja wideo jest obsługiwana na iPadzie 2 lub nowszym i na telefonie iPhone 4S.

Podłączając iPada, telefon iPhone 4 lub iPoda touch (4. generacji), możesz oglądać na dużym ekranie telewizora, projektora lub innego urządzenia z wejściem VGA pokazy slajdów i filmy w maksymalnej rozdzielczości 720p. Wyjście wideo obsługuje maksymalną rozdzielczość 1080p w przypadku iPada 2 lub nowszego i telefonu iPhone 4S oraz 720p w przypadku iPada, telefonu iPhone 4 i iPoda touch (4. generacji). Filmy są odtwarzane w maksymalnej rozdzielczości 720p.

Przejściówkę VGA podłącza się do iPada, telefonu iPhone 4, telefonu iPhone 4S, iPoda touch (4. generacji), stacji dokującej do iPada lub stacji dokującej Universal Dock za pośrednictwem złącza dokującego, zaś do projektora lub monitora — za pomocą przejściówki VGA.

Długość kabla - 15cm, całkowita - 22cm.

Kabel jest nowy, oryginalnie zapakowany, 24 miesiące gwarancji.
Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub na życzenie FVATSkontaktuj się

Nasza infolinia
jest czynna pon-pt 10:00 - 18:00

Tel:790-022-395 501-432-464

Kontakt
email